Darkovice
moravskoslezský kraj

Mapa

Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Anketa zájmu obyvatel Darkovic o optický kabel

Anketa zájmu obyvatel Darkovic o optický kabelDatum konání:
5.10.2018

Rozvod kabelové sítě pro kabelovou televizi a internet v naší obci je už zastaralý, poruchový a není rozveden po celém území obce.

Obec Darkovice má v úmyslu při provádění výkopových prací při výstavbě nové splaškové kanalizace připoložit chráničky pro vedení optického kabelu pro internetové připojení rodinných domů tak, jak to před nedávnem proběhlo v obci Hať.

Do těchto chrániček by se pak vložilo optické vlákno, které v současné době umožňuje nejrychlejší a nejkvalitnější internetové připojení a rovněž by přes něj fungovalo i vysílání kabelové televize obdobně, jako je to v sousední obci Hať.

Toto vedení optického kabelu by nahradilo stávající vedení kabelové televize.

Jelikož se bude jednat o dost velkou investici, je žádoucí vědět, zda občané a vlastníci rodinných domků v Darkovicích mají o připojení svých nemovitostí na optický kabel zájem.

Anketa zájmu obyvatel Darkovic o optický kabel proběhne ve dnech voleb 5.-6.10.2018 v Kulturním domě v Darkovicích. Anketní lístky budou připraveny ve vstupní chodbě kulturního domu. Prosíme všechny občany o jejich vyplnění a vhození do připravené schránky.

Děkujeme za vyplnění.

Zastupitelstvo obce Darkovice