Darkovice
moravskoslezský kraj

Mapa

Horní menu

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Přednáška o nešvarech na našich stavbách

Přednáška o nešvarech na našich stavbáchDatum konání:
17.12.2014

Zveme Vás ve středu 17.12.2014 v 18:00 hod. do červeného salónku KD v Darkovicích na přednášku pro laickou veřejnost o nešvarech a šlendriánu na našich stavbách a o jejich dopadech na naše zdraví a peněženku.

Přednášet Vám bude Ing. Martin Deutsch Ph.D. a členové iniciativy Taktone.cz a podělí se s Vámi o to, jak se dneska vyhazují celoživotní úspory za rekonstrukce a novostavby, které svým majitelům a jejich rodinám přinášejí podlomené zdraví a pravidelné vysoké účty za energie.

Okruhy témat: Plísně, koncentrace oxidu uhličitého, měření a vliv elektrosmogu, praktiky a tragická úroveň českých stavebních firem, vzorové domy - velká lež, proč mít kvalifikovaný stavební dozor, finanční a zdravotní výhody dobrého individuálního stavebního projektu, ukázka termovizního zjišťování stavebních vad a tepelných mostů, příklady úspěšného boje se stavebními firmami a developery a sanace chyb na probíhajících stavbách, výhody pasivních domů a využití obnovitelných zdrojů, jak na dodavatele plynu a elektřiny, komunikace s úřady, na co si dát pozor.

 

Přednáška Traktone.cz...