Drobečková navigace

Úvodní stránka > Obec > Aktuality > Putování Hlučínskem za sakrálními stavbami a dětskými hřišti

Putování Hlučínskem za sakrálními stavbami a dětskými hřištiDatum konání:
1.5.2016

Jezdíte rádi na kole nebo upřednostňujete pěší turistiku? Letos můžete na Hlučínsku spojit příjemné s užitečným a zahrát si o zajímavé ceny.

Na období měsíců května - srpna 2016 totiž připravuje Sdružení obcí Hlučínska ve spolupráci se studentkou Ostravské univerzity v Ostravě, slečnou Barborou Pekárkovou ze Strahovic, soutěž „Putování Hlučínskem za sakrálními stavbami a dětskými hřišti“.

Celkem bude připraveno 5 tras, které povedou všemi obcemi, městy a spolupracujícími městskými částmi a obcemi Hlučínska, které mohou účastníci absolvovat na kole či pěšky. Soutěž bude probíhat ve 2 kategoriích a je určena pro jednotlivce, pár, skupinu či rodiny s dětmi. Soutěžící si budou moci stáhnout jednotlivé trasy s úkoly z webových stránek www.hlucinsko.com nebo vyzvednout na informačních centrech v Hlučíně a v Kravařích. Rodiny s dětmi budou mít navíc pracovní sešit pro děti. Na každé trase bude povinností navštívit zadaná místa, u kterých bude potřeba se vyfotit a fotografie zaslat na určený e-mail. V prvním ročníku soutěže se bude jednat o sakrální stavby a dětská hřiště.

Po ukončení soutěže proběhne slosování o ceny v podobě regionálních produktů, poukázek do sportovních a zábavních center na Hlučínsku, dárkové předměty apod.

Za pomocí hlasování na sociální síti facebook bude ještě vyhodnocena nejhezčí fotka z putování.

Bližší informace a podmínky soutěže naleznete na www.hlucinsko.com a na stránkách obcí Sdružení obcí Hlučínska.

Lenka Osmančíková, referentka Sdružení obcí Hlučínska


TV Info kanál

Nová cisternová stříkačka pro hasiče

Dne 14.10.2013 byl našim hasičům slavnostně předán požární automobil - cisternová stříkačka LIAZ CAS 25 L, který byl pořízen z dotace, poskytnuté z rozpočtu Moravskoslezského kraje

Kluby a spolky v obci
MSK.png


mapka_darkovice.gif

Mapa Darkovic

http://geoportal.gepro.cz/obce/darkovice

Malovaná mapa

Interaktivní malovaná mapa Opavsko

 

TV HLUČÍNSKO

www.hlucinsko.tv

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Návštěvnost stránek

400825