Darkovice
moravskoslezský kraj

Mapa

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Oznámení okolních obcí > Děhylov - Rekonstrukce cyklostezky

Děhylov - Rekonstrukce cyklostezkyDatum konání:
11.5.2020

Rekonstrukce cyklistické trasy Jantarové stezky
V období od 11. 5. 2020 do 19. 7. 2020 bude obec Děhylov provádět rekonstrukci povrchu cyklistické trasy podél řeky Opavy v úseku od výpustě rybníku Štěpán směrem k Děhylovu. Rekonstrukci cyklistické trasy bude provádět firma Ostravské stavby a.s. a tuto stavbu bude, vedle obce Děhylov, spolufinancovat také Moravskoslezský kraj. Vzhledem k technologii prováděné rekonstrukce a k bezpečnosti pracovníků firmy i turistů bude po dobu rekonstrukce tento úsek uzavřen.

Proto Vám, po dobu výstavby, nabízíme náhradní turistickou trasu mezi Martinovem a Děhylovem. Tato náhradní trasa vede po místních a účelových komunikacích a je po celé své délce označena. Je vyhrazena pouze pro pěší a cykloturisty. Ze strany od Martinova začíná odbočkou z ulice Na pastvisko. V Děhylově pak končí u železničního přejezdu, kde navazuje na současnou cyklostezku ve směru k Loděnici (viz. přiložena mapka – trasa je zvýrazněna červeně). Žádáme důrazně o dodržování přechodného dopravního značení, které zakazuje vstup a vjezd do prostoru staveniště. Nevystavujte sebe ani své děti zbytečnému riziku.

Děkujeme Vám všem za pochopení a toleranci k přechodnému snížení komfortu turistiky v této části. Náhradou všem pak bude opravený úsek cyklostezky, který je v havarijním stavu.

Mapa objížďky...